KRÓTKA NOTKA O HELLHEAVEN, KTÓRĄ NIEDŁUGO USUNĘ, ŻEBY NIE ZAŚMIECAŁA BLOGA.

Tak jak obiecałam, po długiej przerwie znów wzięłam się za intensywne pisanie. Jednak stwierdziłam, że muszę pozmieniać pewne sprawy, nie mogę napisać nowego rozdziału, kiedy wcześniejszych nie wypolerowałam jeszcze na glanc. Także informuję, że osoby chętne na przesłanie im poprawionych dotąd rozdziałów, gotowych do odstrzału do wydawnictwa, czyt., w których już nic nie będę zmieniać, proszę o podanie mejla w komentarzu. :) Przy okazji tych, którzy mają czas i chęci, prosiłabym o pomoc, chodzi mi o wyszukiwanie jakichś drobnych błędów czy coś w tym stylu. :) Chciałabym, żeby książka wyszła jak najlepiej, bardzo zależy mi na tym, żeby jakiemuś wydawnictwu przypadła ona do gustu. Jak wcześniej pisałam, zamierzam skrobnąć jeszcze około 10 rozdziałów i zakończyć pierwszą część (a planuję 3!). Chcę się uporać do końca wakacji, bo później nowa szkoła, w dodatku taka, w której „troszkę” pouczyć się trzeba…

To by było na tyle. :D Chętni wpisują swoje mejle, a ci, którzy dodatkowo chcą pomóc w pracy nad Hellheaven, proszę informację dorzucić do mejla. :)

Pozdrawiam
C.C.Clouds

15 Komentarze

 1. Fajnie, że zamierzasz tak serio ziścić swój plan wydania książki. :) Napisz na blogu, gdy twój plan się uda? Z przyjemnością kupiłabym Hellheaven. :D

  • Jakbyś miała jeszcze coś to z miłą chęcią pomogę, gdyż mam teraz troszkę wolnego czasu.
   + Z miłą chęcią poczytam jeszcze coś co napisałaś :)

   Pozdrawiam

 2. Cześć,

  musze powiedzieć, że ta akcja na blogu bardzo mi się spodobała :)
  Sama już nawiązałam kontakt z wydawnictwem i przymierzam się do wydania książki i chyba od gapię od Ciebie pomysł na korektę tj. zagadam do czytelników i znajomych :)

  chętnie przeczytam i coś poprawię (btw. z wykształcenia polonistka, a widzę że piszesz w języku polskim ) mejl to: mustasza@gmail.com

  Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu :)

 3. Cześć,
  dość dawno temu znalazłam Twojego bloga i bardzo mi się spodobał, jednak nie miałam czasu czytać opowiadania i uznałam, że kiedyś do niego wrócę. Tak więc jestem tu teraz, ale okazało się, że opowiadania już nie ma :(
  To jest mój adres: dominikant@gmail.com
  Bardzo chciałabym przeczytać Hellheaven, ale pomóc w poprawkach raczej nie potrafię XD
  Powodzenia w pisaniu :)

 4. Z przyjemnością przeczytam wszystkie rozdziały na raz ( ponieważ śledzę bloga w oczekiwaniu na każdy następny rozdział, więc chyba przeczytałam wszystkie opublikowane na stronie ;)

  Również chętnie pomogę w doszukiwaniu się jakichkolwiek drobnych błędów. Życzę Ci powodzenia i wierzę, że się uda! :)

  mail: olcik1_6@tlen.pl

 5. Weszłam po raz pierwszy na bloga, przeczytałam pierwszy-lepszy post i się nieźle zaskoczyłam. Wow! Gratuluję Ci, że potrafisz sama coś napisać, a nie tylko przeczytać, jestem pełna podziwu dla takich osób. I nawet z chęcią bym pomogła, tylko że jadę na obóz i do końca lipca będę nieobecna. Czy nawet w sierpniu będę potrzebna? Jeśli tak, to z chęcią! :)

 6. Z góry przepraszam za brak komentarzy z mojej strony , ale bałam się że coś palne i cię jeszcze zniechęcę , a twoje opowiadanie strasznie mi się podoba :) Ogólnie zafascynowała mnie sama tematyka , uwielbiam wszystko co ma związek z upadłymi itp. , więc z chęcią przeczytam wszystkie rozdziały .Mam nadzieje że uda ci się wydać książkę , trzymam za ciebie kciuki .

  e-mail: 12.kamila@wp.pl

 7. Hej :) Kiedyś komentowałam Twojego bloga i Hellheaven, ale niestety musiałam opuścić internety ;) Teraz jednak, kiedy mam czas i są wakacje, z wielką przyjemnością przeczytam wszystkie poprawione rozdziały i poznam tę historię na nowo. Pomóc, niestety, nie pomogę, zbyt boję się odpowiedzialności itd,, a również na pewno nie jestem na takim poziomie jak ty (to komplement :D ) w pisaniu.
  Jeśli przyjmą Twoją książkę, kupię ją i będę polecać wszystkim znajomym (bo z góry wiem, że będzie zaje*ista) :D
  E-mail: werciabook4@gmail.com
  Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.